Bosch mlieko pre šteňatá 2000 g

šteňatá
Aktivita psa
mláďata ve vývinu

• , zakúpené v Fera.sk

Zle zabalený produkt, prišla mi prasknuta dóza s dosť vysypaný produktom.

• , zakúpené v Váš Chovatel

• Mliečko je kvalitné, dobre sa rozpúšťa.

Je vhodné od 1.dňa narodenia šteniatok, nepreháňa.

• , zakúpené v dobra-miska.sk

Vek psa
šteňatá
Aktivita psa
mláďata ve vývinu

Bosch Dog Puppy Milk mlieko kŕmnej pes plv 2kg - Kompletná mliečna náhrada. - Sušené Náhradný mlieko v prášku prispôsobené svojim zložením materskému mlieku dojčiacej feny.
Riešenie tiež pre umelý odchov šteniat bez matky či podporenie tvorby mlieka feny pri jej nízkej mliečnosti.
Možné použitie aj pri odstavení šteniat pri prechode na pevnú stravu. Výborne rozpustné.
Zloženie:
Mlieko a mliečne výrobky, rafinované oleje a tuky, minerálne látky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, vitamíny a minerály.
Percento bielkovín : 30.00%
Percento tuku: 25.00%
Deklarované akostné znaky:
vlhkosť 5%, Nl 300g / kg, tuk 250g / kg, vláknina 1g / kg, popol 75g / kg, Ca 11g / kg, P 8g / kg, Na 4.5g / kg, vit A 15 000m.j., vit D3 1 500m.j., vit E 150mg / kg
Dávkovanie:
Jeden diel puppy milk rozpustiť v dvoch dieloch teplej vody (cca 50 stupňov Celzia).
Pri odchove dojčených šteniat prísne dbajte na hygienu pri manipulácii a príprave nápoja, používajte vždy kvalitné a prevarenú vodu !!
Pri podávaní mlieka udržujte jeho správnu teplotu (cca 39 stupňov Celzia), ktorá zodpovedá telesnej teplote dojčiace suky.
Denné kŕmnej dávky a počet kŕmení denne v závislosti od pôrodnej váhy šteňaťa a jeho vek v týždňoch sú uvedené na obale krmiva.

• , zakúpené v Fera.sk

Zle zabalený produkt, prišla mi prasknuta dóza s dosť vysypaný produktom.

• , zakúpené v Váš Chovatel

• Mliečko je kvalitné, dobre sa rozpúšťa.

Je vhodné od 1.dňa narodenia šteniatok, nepreháňa.

• , zakúpené v dobra-miska.sk

• sto percent spokojnost
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Pet-market.sk

• najlepšie mliečko pre šteniatká či na dokrmovanie alebo uplne odchovanie.
    • nemám nič

Kupila som mliečko nakolko máme 7šteniatok a len dokrmujem sním a šteniatka sú čulé zdravučke a veľmi spokojné a ich mamina si trošku oddychne. Toto mliečko odporúčam pre všetkých maličkých štvornohých drobčekov.

• , zakúpené v Pet-market.sk

• Mlieko som objednala prvý krát, obávala som sa, ako budú reagovať dvojdňové šteňiatka, ale je to v poriadku,žiadna hnačka. Mliečko sa dobre rozpúšťa, je voňavé a sladké.

Ok

• , zakúpené v PETHOME.sk

dobra cena

• , zakúpené v ZOOFAST

• steniatkam chuti,
    • nehnackuju ani ich nezapeka,
    • krasne priberaju,
    • prijatelna cena a velke balenie
    • obcas sa upcha dudlik

hladala som nieco kvalitne a hlavne lacnejsie,pretoze krmit od narodenia 8 hladnych bullterrierov nie je lacny spas. royal pyta prehnane sumy za ani nie stvrinove balenia(400g okolo 24€) ako je toto! samozrejme ,ze som chcela hlavne nieco kvalitne a to Bosch Puppy Milk naozaj je! velmi jednoduche zarabanie,dobra rozpustnost. som maximalne spokojna a myslim, ze steniatka tiez! vyborna nahrada mliecka,fantasticky pomer kvality a ceny,vyhodne balenie.mozem len odporucit.